c-lever kľučková garnitúra

c-lever


Chytrá kľučková garnitúra

Široké spektrum nasadenia

c-lever je robustná a zároveň flexibilná elektronická kľučková garnitúra s možnosťou viacerých prevedení bezpečnostného dverného štítu ako aj kľučky. Je kompatibilná so všetkými zadlabávacími zámkami dostupnými na našom trhu. Kľučková garnitúra Kaba c-lever je súčasťou produktovej skupiny Kaba evolo a tým podporuje súčasné RFID technológie.

Ovládanie

Ovládajte svoje dvere jednoducho len priložením user karty, smartkey alebo kľúčenky user clip. Ak máte oprávnenie na vstup, c-lever pro sa vám rozsvieti na zeleno a použitím kľučky vstúpite.

Oprávnenie vstupovať

Jednoduchým programovaním pridelíte užívateľom vstupné práva, ktoré si viete ľubovoľne kedykoľvek upravovať. c-lever viete naprogramovať aj v rôznych časových intervaloch, tak napr. je možné v určitom časovom pásme dvere úplne odblokovať a vstupovať budú môcť všetci. Následne sa kľučka zablokuje a vstup bude umožnený už len oprávneným užívateľom. So systémom PassMode je možné pomocou gombíka na interiérovej strane mechanicky odblokovať kľučku, tak aby sa dalo cez dvere voľne prechádzať. c-lever je určený pre jednotlivé dvere ako aj do objektu s viacerými dverami tvoriacich zložitý prístupový systém.

Jednoduchá montáž

c-lever pro je určený pre drevené, plastové ako aj pre hliníkové dvere umiestnené v interiéry alebo v exteriéry. Je určený aj pre použitie pre únikové východy v kombinácii s dielmi, ktoré spĺňajú požadované normy. Vďaka samostatnému napájaniu s batériami sa nevyžaduje inštalácia žiadnej kabeláže. Výdrž batérie sa stanovuje pri 20°C až na 150 000 cyklov resp. dobu troch rokov. Nízky stav energie v batérii vám c-lever oznámi včas farebnou signalizáciou.

c-lever pro


Bezpečnosť a dizajn

Bezpečnosť a dizajn v jednom

Nová elektronická dverná garnitúra c-lever sa vyznačuje vycibreným dizajnom a ponúka vám širokú paletu užívateľských funkcií.

Ovládanie

Ovládajte svoje dvere jednoducho len priložením user karty, smartkey alebo kľúčenky user clip. Ak máte oprávnenie na vstup, c-lever pro sa vám rozsvieti na zeleno a použitím kľučky vstúpite.

Oprávnenie vstupovať

Jednoduchým programovaním pridelíte užívateľom vstupné práva, ktoré si viete ľubovoľne kedykoľvek upravovať. c-lever pro viete naprogramovať aj v rôznych časových intervaloch, tak napr. je možné v určitom časovom pásme dvere úplne odblokovať a vstupovať budú môcť všetci. Následne sa kľučka zablokuje a vstup bude umožnený už len oprávneným užívateľom. c-lever je určený pre jednotlivé dvere ako aj do objektu s viacerými dverami tvoriacich zložitý prístupový systém.

Jednoduchá montáž

c-lever pro je určený pre drevené, plastové ako aj pre hliníkové dvere umiestnené v interiéry alebo v exteriéry, ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi. Vďaka samostatnému napájaniu s batériami sa nevyžaduje inštalácia žiadnej kabeláže. Výdrž batérie sa stanovuje pri 20°C až na 150 000 cyklov resp. dobu troch rokov. Nízky stav energie v batérii vám c-lever pro oznámi včas farebnou signalizáciou.

c-lever pro
c-lever compact

c-lever compact


Viac ako len kľučková garnitúra

Bezpečnosť a dizajn v jednom

Nová elektronická dverná garnitúra c-lever compact sa vyznačuje vycibreným dizajnom a ponúka vám širokú paletu užívateľských funkcií. Je vhodná predovšetkým na sklenené dvere, ale je montovateľná aj na hliníkové a drevené dvere.

Ovládanie

Ovládajte svoje dvere jednoducho len priložením user karty, smartkey alebo kľúčenky user clip. Ak máte oprávnenie na vstup, c-lever compact sa vám rozsvieti na zeleno a použitím kľučky vstúpite.

Oprávnenie vstupovať

Jednoduchým programovaním pridelíte užívateľom vstupné práva, ktoré si viete ľubovoľne kedykoľvek upravovať. c-lever compact viete naprogramovať aj v rôznych časových intervaloch, tak napr. je možné v určitom časovom pásme dvere úplne odblokovať a vstupovať budú môcť všetci. Následne sa kľučka zablokuje a vstup bude umožnený už len oprávneným užívateľom. c-lever compact je určený pre jednotlivé dvere ako aj do objektu s viacerými dverami tvoriacich zložitý prístupový systém.

Jednoduchá montáž

c-lever compact sa vyznačuje jednoduchou montážou a je určená pre interiérové dvere. Často sú použiteľné aj existujúce diery po pôvodnej dvernej garnitúre. Pri c-lever compact, vďaka jeho veľkosti je možné ponechať pôvodný mechanický zadlabávací zámok a aj mechanickú vložku. c-lever compact je možná montovať v prípade nutnosti aj s čítačkou médií pod aj nad kľučkou, podľa toho ako nám to priestor na krídle dverí umožňuje. Vďaka samostatnému napájaniu s batériami sa nevyžaduje inštalácia žiadnej kabeláže. Výdrž batérie sa stanovuje pri 20°C až na 90 000 cyklov resp. dobu troch rokov. Nízky stav energie v batérii vám c-lever oznámi včas farebnou signalizáciou.

MaG Market s.r.o.

Tomášikova 5/A
821 01 Bratislava
Slovenská republika
E-mail: magmarket@magmarket.sk
Tel.: +421 2 43 63 86 24

Veľkoobchod

Kontaktná osoba:
Martin Skladaný
Pevná linka: +421 2 43 63 86 24
Mob: +421 903 732 030
E-mail: obchod@magmarket.sk

Maloobchod

Mob: +421 948 723 703
E-mail: technik@magmarket.sk

Systémy SGHK a servis

Kontaktná osoba:
Denis Matúš
Mob: +421 948 723 703
E-mail: technik@magmarket.sk